• Kuzhina me llak
 • Kuzhina e përfunduar e krehur
 • Laminimi i kuzhinës
 • Kabineti i banjës
 • Kabinete të tjera
 • Kuzhinë luksoze me porosi

  Kuzhinë luksoze me porosi

  Me kuzhinë inox, nuk keni pse të keni më frikë nga vajrat, panxhari, acidet, vera, lëngu i rrushit apo edhe të punoni me ngjyra ushqimore.

 • Dollap kuzhine me cilësi të lartë

  Dollap kuzhine me cilësi të lartë

  Për sa i përket nxehtësisë, mos ngurroni të vendosni të gjitha tiganët dhe tenxheret tuaja pa u shqetësuar për ndonjë dëmtim.

 • Kabineti i kuzhinës në stil të thjeshtë

  Kabineti i kuzhinës në stil të thjeshtë

  Kuzhina inox ka qenë e njohur në restorante, hotele dhe industri, dhe tani ajo është gjithnjë e më e popullarizuar edhe në banesa.

 • BANJO KLASIKE LUKSIZE

  BANJO KLASIKE LUKSIZE

  Ky produkt është efikas dhe mund të përdoret nga 2 persona ndërkohë, pasi ka 2 komplete defektesh dhe pasqyrë.

 • Kotësi MODERN BANJO

  Kotësi MODERN BANJO

  Përfundimi modern i kokrrave të drurit është trajtim i mirë sipërfaqësor dhe 100% i papërshkueshëm nga uji.

 • BANJO MURRI

  BANJO MURRI

  Dizajn i thjeshtë dhe praktik.

 • 01

  Materiali Premium

  Çeliku inox 304 i zgjedhur me kujdes i klasës ushqimore siguron shëndet dhe kohë të gjatë shërbimi.

 • 02

  Mjeshtëri e hollë

  Pajisjet e Zvicrës, Japonisë dhe HOLANDËS, teknologjia gjermane siguron mjeshtëri rigoroze.

 • 03

  Çmimi konkurrues

  Çmimi më i ulët, por cilësia e lartë dhe përshtatja maksimale sigurojnë konkurrencë në industri.

 • Ndikimi i aksesorëve të mirë në kabinete prej çeliku inox

  1. Organizimi i përmirësuar: Aksesorët si sirtarët me tërheqje, raftet dhe ndarësit mund t'ju ndihmojnë të organizoni artikujt tuaj në mënyrë efikase.Ato ofrojnë hapësira të caktuara për vegla dhe vegla të ndryshme kuzhine, duke e bërë më të lehtë gjetjen e sendeve kur nevojitet.2. Hapësirë ​​e optimizuar: Aksesorë si tërheqja e këndit...

 • Dollapët e kuzhinës prej çeliku inox: të hijshëm dhe të qëndrueshëm

  Hyrje: Dollapët e kuzhinës prej çeliku inox kanë fituar popullaritet për dizajnin e tyre të hijshëm dhe qëndrueshmërinë e jashtëzakonshme.Këta dollapë novatorë ofrojnë një zgjidhje elegante dhe afatgjatë për kuzhinat moderne.Dizajn elegant dhe modern: Dollapët e kuzhinës prej çeliku inox shtojnë një prekje të sofistikuar...

PËR NE

Qingdao Diyue Household Goods Co., Ltd. u themelua në vitin 2016. Ne jemi fokusuar në R&D, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e kabineteve të personalizuara të kuzhinës dhe banjove prej çeliku inox.Ne mund të ofrojmë OEM, ODM dhe shërbime të tjera për klientët në të gjithë botën.

 • Çelik inox nuk deformohet, bymehet, plasaritet apo kalbet, as nuk mund të dëmtohet nga uji, lagështia apo kërpudhat.

  Qëndrueshmëri e lartë

  Çelik inox nuk deformohet, bymehet, plasaritet apo kalbet, as nuk mund të dëmtohet nga uji, lagështia apo kërpudhat.

 • Çelik inox është 100% i riciklueshëm.Asnjë lirim formaldehidi dhe as ndonjë helm.

  EKO-MIQËSORE

  Çelik inox është 100% i riciklueshëm.Asnjë lirim formaldehidi dhe as ndonjë helm.

 • 304 inox mund të jetë në kontakt me ushqimin drejtpërdrejt me 100% siguri.

  Sanitar Natyror

  304 inox mund të jetë në kontakt me ushqimin drejtpërdrejt me 100% siguri.

WhatsApp Online Chat!