Kokrra Natyrore Druri i papërshkueshëm nga uji SS për banjë për lavaman drejtkëndor

 

Edhe pse një dizajn kompakt, kjo pjesë e kotësisë është e qëndrueshme dhe e kujdesshme për ruajtjen.Dy dyer me mbyllje të butë hapen në një ndarje qendrore të gjerë.Raftet shtesë sipër, poshtë dhe pranë kabinetit ofrojnë hapësirë ​​të bollshme magazinimi për të mbajtur lehtësisht peshqirët e palosur dhe gjërat e tjera të nevojshme për banjë.Ky grup është i sigurt për të ndihmuar në ndërtimin e një jete cilësore.

 

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Çelik inox/Dru/ Opsione të tjera.

MOQ: 1 set

Dimensionet: Personalizuar

Ngjyra: e shumëfishtë

Porti: Qingdao, Guangzhou etj.

Afati i pagesës: T/T, L/C në shikim

Koha e dorëzimit: 35 ditë pune pas marrjes së depozitës ose LC

Garancia: 6 vjet


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Me Diyue, mund t'ju garantohet të bëni dollapët tuaj aspirues.Thjesht na kontaktoni nëinfo@dycabinet.comdhe ne do të shpenzojmë kohë për të njohur idetë tuaja, skemën tuaj të preferuar të ngjyrave, materialet e preferuara dhe buxhetin tuaj.Si një furnizues me bazë në fabrikë, ne kemi besim se do të mundim shumë furnizues të tjerë në çmim për mallrat e cilësisë së njëjtë.

detajet e produktit

Lloji i instalimit të Vanity Mur-Mount
Materiali i kabinetit Personalizuar: çelik inox, drurë, kompensatë, laminat etj.
Materiali i banakut Personalizuar: Çelik inox, Mermer, Kuarc, Gurë Artificial etj.
Mbështetje banaku Buzë e sheshtë / Eased Edge
Lloji i instalimit të lavamanit Nënmali - Drejtkëndëshe
Hardware Blum /DTC/ Marka të tjera të përcaktuara
Pasqyra e përfshirë Fakultative
Paketimi Kartoni standard eksporti me shkumë brenda, kornizë druri për pjesën e sipërme të kotesë
Vendi i origjinës Kinë
878fa75b

Avantazhet e kabineteve prej çeliku të pandryshkshëm Diyue

diyue-02
diyue-01

Diyue krenohet me produktet tona prej çeliku inox për arsye të mira.Ne përdorim çelik inox të kategorisë ushqimore 304, pa formaldehid dhe tërësisht të riciklueshëm. Me teknologji antistatike, formim preciz dhe përpunim në temperaturë të lartë, kabinetet tona prej çeliku inoks janë të qëndrueshëm deri në 30 vjet, kundër plasaritjes dhe kundër deformimit.
Për më tepër, çeliku inox është i njohur për pastrimin dhe mirëmbajtjen e lehtë.E fundit, por jo më pak e rëndësishme, dollapët tanë vijnë në një gamë të gjerë ngjyrash, stilesh dhe madhësish për të përmbushur shijen tuaj personale të dizajnit, si dhe funksionet specifike që ju nevojiten.

Opsionet e banakut: çelik inox |Mermer |Kuarci etj.

diyue-04
diyue-03

Përfundimet dhe opsionet e ngjyrave: Llak |Laminat |SS i krehur

diyue-05
diyue-06

Zmadhimi i detajeve - Aksesorë me cilësi të lartë

diyue-07
diyue-08

Pjesë funksionale të importuara, të përdorura gjerësisht dhe të dizajnuara bukur, të njohura për funksionet e tyre të gjithanshme.Mentesha e shpejtësisë së lartë Clip Top përfaqëson rregullim të lartë dhe instalim të lehtë, komoditet, stabilitet, funksionalitet dhe dizajn tërheqës.

diyue-09
diyue-010

Klikoni sistemin e instalimit pa mjet Fixx.Soft Stop Plus amortizimi me fund të lartë.Opsionale me e-touch.Sistemi i kontrollit elektronik me prekje.

diyue-011
diyue-012

Dizajni special i kodit të varur, kapaciteti mbajtës është më shumë se 5 herë më i madh se oborret e zakonshme të dorëzimit.Rubineti me cilësi të lartë tërheqëse ju sjell një përvojë të humanizuar të përdorimit.

diyue-013
diyue-014

Sistemi i induksionit me ndjeshmëri të lartë e bën hapjen dhe mbylljen të qetë dhe të mrekullueshme.Konfigurimi mund të kontrollojë gjithashtu dritën në zgavër. Prekni një sirtar ose derë për t'u hapur dhe drita do të ndizet automatikisht.

Sigurimi i Cilësisë |Raporti provë

diyue-015

Punëtoria e Fabrikës |Prodhimi

diyue-016

Paketimi dhe dorëzimi

diyue-017

Procesi i porosisë me porosi Diyue

diyue-018

• Klientët ofrojnë një plan urbanistik të shtëpisë arkitekturore ose një vizatim të përafërt me madhësi.
• Ne ofrojmë një dizajn CAD falas për konfirmim.
• Konfirmimi i vizatimit përfundimtar të dyqanit dhe një kuotim.
• Një PI zyre do t'ju dërgohet për të depozituar ose lëshuar L/C.
• Prodhimi organizohet me marrjen e depozitës ose L/C tuaj.
• Fotografitë e inspektimit do t'ju dërgohen kur të përfundojë prodhimi.
• Dërgesa do të organizohet me marrjen tonë të pagesës së bilancit.
•Ju merrni mallrat dhe i vendosni ato.

Ende keni pyetje?Ju mund të dëshironi të lexoniPyetjet e shpeshtadhe shikoni përgjigjet tona atje.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    WhatsApp Online Chat!