• Лак кујна
 • Брусена завршна кујна
 • Ламинирачка кујна
 • Кабинет за бања
 • Други кабинети
 • Прилагодена луксузна кујна

  Прилагодена луксузна кујна

  Со кујната од нерѓосувачки челик, не треба повеќе да се плашите од масла, цвекло, киселини, вино, сок од грозје или дури и да работите со бои за храна.

 • Висококвалитетен кујнски кабинет

  Висококвалитетен кујнски кабинет

  Што се однесува до топлината, слободно спуштете ги сите тави и тенџериња без да се грижите за каква било штета.

 • Кујнски кабинет во едноставен стил

  Кујнски кабинет во едноставен стил

  Кујната од нерѓосувачки челик е популарна во рестораните, хотелите и индустриите, а сега е сè попопуларна и во станбени простории.

 • КЛАСИЧНА ЛУКСУЗНА БАЊА

  КЛАСИЧНА ЛУКСУЗНА БАЊА

  Овој производ е ефикасен и може да го користат 2 лица во меѓувреме, бидејќи има 2 комплети дефекти и огледало.

 • СОВЕРЕНА СУЕТА ЗА БАЊА

  СОВЕРЕНА СУЕТА ЗА БАЊА

  Модерната завршна обработка на зрната од дрво е добра површинска обработка и 100% водоотпорна.

 • БАЊА ЗА ЅИД

  БАЊА ЗА ЅИД

  Едноставен и практичен дизајн.

 • 01

  Премиум материјал

  Внимателно избраниот нерѓосувачки челик 304 за храна обезбедува здравје и долго време на услуга.

 • 02

  Исклучителна изработка

  Опремата на Швајцарија, Јапонија и Холандија, германската технологија обезбедува ригорозна изработка.

 • 03

  Конкурентна цена

  Пониска цена, но висок квалитет и максимално прилагодување обезбедува конкурентност во индустријата.

 • Влијанието на добрите додатоци врз кабинетите од нерѓосувачки челик

  1. Подобрена организација: додатоците како што се фиоки за извлекување, полици и прегради може да ви помогнат ефикасно да ги организирате вашите предмети.Тие обезбедуваат одредени простори за различни кујнски алатки и прибор, што го олеснува лоцирањето на предметите кога е потребно.2. Оптимизиран простор: Додатоци како влечење на аголот ...

 • Кујнски кабинети од нерѓосувачки челик: елегантни и издржливи

  Вовед: Кујнските кабинети од нерѓосувачки челик се здобија со популарност поради нивниот елегантен дизајн и исклучителна издржливост.Овие иновативни кабинети нудат стилско и долготрајно решение за модерни кујни.Стилски и модерен дизајн: Кујнските кабинети од нерѓосувачки челик додаваат допир на софистицираност...

ЗА НАС

Qingdao Diyue Household Goods Co., Ltd. е основана во 2016 година. Се фокусиравме на истражување и развој, производство, продажба и сервис на приспособени кабинети за кујна и бања од нерѓосувачки челик.Можеме да обезбедиме OEM, ODM и други услуги за клиентите ширум светот.

 • Нерѓосувачкиот челик не се искривува, отекува, пука или гние, ниту може да се оштети од вода, влага или габи.

  Високо издржлив

  Нерѓосувачкиот челик не се искривува, отекува, пука или гние, ниту може да се оштети од вода, влага или габи.

 • Нерѓосувачкиот челик е 100% рециклиран.Без ослободување формалдехид ниту токсичен.

  ЕКО-пријателски

  Нерѓосувачкиот челик е 100% рециклиран.Без ослободување формалдехид ниту токсичен.

 • 304 не'рѓосувачки челик може да биде директно во контакт со храна со 100% безбедност.

  Природна санитарна

  304 не'рѓосувачки челик може да биде директно во контакт со храна со 100% безбедност.

WhatsApp онлајн разговор!